Vis ett enkelt innlegg
  #12 (permalink)  
Ulest 1st March 2010, 06:49
Standard   Første ser best ut, men med modifikasjoner

Living Glad Living Glad er ikke aktiv
Brukertittel
 
Ble medlem: Nov 2009
Innlegg: 55
Living Glad is on a distinguished road

ikke noen tvil, den første er bedre enn denne. Den er faktisk ganske grei den første, det er linje nummer to - av trommeslagere for trommeslagere som det er noe "gale" med. Likeså hadde jeg forandret type på den inne i trommen. Trommeportalen.no i den første er perfekt. Linjen nedenfor burde være i bokstaver som er litt smalere - eventuelt arial, calibri eller lign. Den trenger jo ikke nødvendigvis å nå ut hele logoen... men du kunne kanskje lagt til noe i teksten hvis du absolutt må la den være like lang (linje nr. 2).

Sitat:
Opprinnelig skrevet av King-Nothing Vis innlegg
Hei!

Det er ikke meg som lager logoen, så dette bildet er bare en litt forstørret, modifisert utgave av et .png-bilde. Derfor er det ikke skarpt. Brukte det bare for å illustrere hvordan jeg ville ha logoen.

Logoen er selvfølgelig vektorisert når den er ferdig.

Her er hele logoen med Trajan (som er i snakkeboblen), syntes du det ble bedre? Jeg tror at jeg liker den første bedre enn denne.

Svar med sitat