antidote: Hvilket oppdrag gjelder dette? Alle bestillinger blir prissatt så snart vi har vurdert de, og det gjøres normalt innet et par timer (da kan du selv se prisen på "Dine artikler"). Dette er gjort på alle bestillinger som ligger inne nå.
Godt å høre. Setter pris på oppfølgingen! Trenger ikke permanent beskjed om hvor langt leveringen har kommet i pipelinen, men kjekt å vite hvordan en "testbestilling" trenger av tid (sånn cirka). Det gjør planleggingen av bruken litt enklere.
Da har jeg lagt inn ny bestilling og håper alt fungerer denne gangen. For øvrig fornøyd med de første artiklene. For øvrig har jeg et spørsmål hvor svaret kan være av allmenn interesse: hvis jeg lenker til et produkt i artikkelbeskrivelsesboksen, vil dere ha mulighet til å skrive et product review av det da?
Ny sommer, nytt sommertilbud. Nye kunder får 15% rabatt på ordinære priser (ny pris 0,34kr eller 0,51kr pr ord - avhengig av artikkeltype). Send inn din bestilling på Artiklr.no, til meg på PM, eller til post@artiklr.no innen 30. juni og nevn Webforumet for å få rabatten. Levering i midten/slutten av juli på større bestillinger.
Investere i artikler før nyttår? Sleng inn en bestilling nå. Alle får 10 prosent rabatt på ordinære priser i en begrenset periode - gå til Artiklr.no eller send meg en PM her.
Artiklr.no har fått nye eiere! Vi oppdaterer nettsiden, men send en mail til post@artiklr.no Vi gir 10% rabatt ved bestilling av 20+ artikler !!
Xdex og Nettverten! Vi oppdaterer artiklr.no for øyeblikket. Send en mail til post@artiklr.no med din bestilling, så svarer vi innen veldig kort tid! Mvh Ludvig
Selfølgelig Hvis noen vil bestille artikler i mellomtiden er det bare å sende en mail til post@artiklr.no Vi gir 10% rabatt ved bestilling av 20+ artikler!! Mvh Ludvig