Rapporter bugs eller problemer med ny forumprogramvare her. Ting du er fornøyde med er også bra å få høre om.
Spennende førsteinntrykk. Uvant, men spennende. Blir helt sikkert veldig bra når det blir ferdig, og vi får vent oss til det
Standard språk satt til English (US) Ellers så ser dette veldig bra ut synes jeg Synes dog innleggene er litt vanskelig å skille fra hverandre. Klarere linjer eller farger, hva vet vel jeg?
Er moderator på et par forum med XenForo så jeg kjenner meg godt igjen *Ser ikke ut som det er mulig å redigere sine detaljer på profilen? (Slik som signatur, fødselsdato osv) * Blir det mulig å ha en rss feed slik som før?
* Litt mer info på profilboksene når man er inne på delforumene hadde vært ønskelig, om det er mulig da?
Jeg plages ikke av det, kan som du sier være individuelt alt etter som hva slags skjerm man sitter på....
Når jeg klikker på brukernavnet mitt oppe til høyre (https://www.webforumet.no/forum/account/), får jeg følgende feilmelding: Webforumet.no - Error You do not have permission to view this page or perform this action.
Ovennevnte gjelder også for https://www.webforumet.no/forum/account/personal-details. Er det forresten ikke lenger mulig å redigere post?